top of page
072247c8-8eef-4f34-8241-debb5dea18bc.jpeg
AK PARTİ KIRKLARELİ 
İL BAŞKANI
(2014-2023) 
28.DÖNEM MİLLETVEKİLİ A.ADAYI

Alper Çiler’den Halka; Yaptıklarımız ve Yapacaklarımız

 

Saygıdeğer Kırklarelililer,

Ülkemizin ve milletimizin mutlu yarınlara ve güçlü bir geleceğe, ulaşabilmesi için baş koyduğumuz bu yolda, kimi zaman ailemizden kimi zaman mesleğimizden kimi zaman da canımızdan fedakarlık ederek hem ülkemiz hem de Kırklareli için oldukça önemli bir çok işe imza attık ve Allah’ın izniyle ve milletimizin iradesiyle devam da edeceğiz.

Biz teşkilatımızla, bölgenin kalkınması için büyük bir gayretle çalışıyor ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2053 hedefleri doğrultusunda Kırklareli’nin kazanımlarını arttırmak için ellerinden geleni yapıyoruz.

AK Parti Kırklareli İl Teşkilatı olarak, Kırklareli’nin kalkınması ve gelişmesi için büyük çaba harcamaktayız..

Ayrıca, Kırklareli’nin turizm potansiyelini artırmak için de tarafımızca birçok çalışma yürütüldü. Yenilenen ve modern hale getirilen tesisler, Kırklareli’nin turizm sektöründe de adını duyurmasına katkı sağladı.

AK Parti Kırklareli teşkilatı olarak biz de bu hizmetleri gerçekleştirmede büyük bir rol oynadık ve halen de teşkilat olarak, Kırklareli’nin gelişmesi için elinden geleni yapmaktayız. Yaptığı ve yapacağı tüm hizmetlerle AK Parti Kırklareli il teşkilatı, her zaman Kırklarelililerinin yanında olmuştur ve gelecekte yapacağımız projelerle de olmaya da devam edecektir.

AK Parti iktidarının Türkiye'nin geleceğini şekillendiren vizyonu, 2023, 2053 ve 2071 hedefleriyle ülkemizi daima ileriye götürmeyi hedeflemiş ve bu şerefe de nail olabilmiştir. Bu hedefler doğrultusunda da Kırklareli’imizin kalkınması ve bölgede yeni istihdam alanlarının yaratılması il teşkilatımızın da katkılarıyla partimizin ilimizde gerçekleştirdiği önemli yatırımlar sayesinde sağlanabilmiştir.

Kırklareli AK Parti il teşkilatı olarak bölgenin kalkınması için her daim elinden geleni yaptık ve elimizi taşın altına koymaya da devam edeceğiz. Yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve bölge halkı ile işbirliği içinde çalışarak, Kırklareli’nin gelişmesi için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Halkımızla olan bu güçlü işbirliğimiz ise , Kırklareli’nin geleceğine dair umutlarımızı daha da arttırıyor.

Kısacası, Kırklareli AK Parti il teşkilatı olarak bizler, ülkemizin kalkınması için büyük bir gayretle çalışmaktayız. Sayın Cumhurbaşkanımızın bize gösterdiği  2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilen yatırımlar, Kırklareli’nin kalkınmasına büyük bir katkı sağlamıştır.

Bu hedeflere ulaşmak için, Kırklareli halkının desteği büyük önem taşımaktadır. Kırklareli, AK Parti'nin vizyonu doğrultusunda, daha güçlü ve gelişmiş bir geleceğe adım atacaktır.

Bu vesileyle, Kırklarelili hemşerilerimize seslenmek istiyorum: Benim hedefim, Kırklareli'nin daha da güçlenmesi ve ilimizin insanlarının daha iyi bir geleceğe sahip olmasıdır. Yaptığımız çalışmalarla ilimizin turizm, tarım, sanayi ve ticaret sektörlerinin gelişimine önemli katkılar sağladık, ancak daha fazlasını yapmamız gerekiyor.

Milletvekilliği adaylığım ile birlikte, Kırklareli'nin gelişimine daha fazla katkı sağlamak için elime geçen tüm imkanları kullanacağım. İlimizin ekonomik kalkınması için daha çok yatırım yapılması gerektiğine inanıyorum ve bu doğrultuda çalışmalarımı sürdüreceğim.

Ayrıca, ilimizdeki altyapı sorunlarının giderilmesi ve sosyal alanların daha da geliştirilmesi için elimden gelen her şeyi yapacağım. Kırklareli'nin kültürel yaşamının daha da zenginleştirilmesi ve gençlerimizin eğitimlerinin daha iyi bir şekilde sağlanması için çaba sarf edeceğim.

Siz Kırklarelililerin desteği ve güveni ile birlikte, ilimizin geleceği için daha güçlü adımlar atacağız. Benimle birlikte çalışmak isteyen herkesi, düşüncelerini paylaşmaya ve birlikte hareket etmeye davet ediyorum.

Geleceğimize sahip çıkmak için, 2023 seçimlerinde bana ve teşkilatımıza destek olmanızı temenni ediyorum. İnşallah izin takdirinizle Kırklareli milletvekili olarak seçildiğimde bugüne kadar yaptıklarımızdan çok daha büyük işler başaracak ve ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacağız.

Saygılarımla,

Alper Çiler

 
bottom of page